Митники затримали сотні посилок з Китаю для Джека Горобця та Тома Сойєра

В Києві митники затримали кілька сотень посилок з Китаю, що були адресовані Тому Сойєру, Джеку Горобцю, Нестору Махну та іншим неіснуючим адресатам. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Під час оформлення посилок, які надійшли експрес-поштою, митники виявили, що транспортні документи на них містять неправдиві відомості щодо одержувачів, а вказані адреси доставки просто не існують.

В результаті було затримано 201 відправлення з HD-плеєрами, відеокамерами, мобільними телефонами та різноманітними аксесуарами. Загальна вартість товару склала 125 тис. грн.

У ДФС відзначили, що політ фантазії реальних отримувачів цієї купи посилок не обмежився літературними героями чи історичними особистостями. Серед фейкових адресатів були такі цікаві персонажі, як Лідка Маразматичка, Борщ Український, Кілька Путивльська, Продавець Льоха, Льошка Антошка, Лідка Інвалідка, Бім Собака, Бандит Карпенко тощо. 

І всі вони, згідно з супровідними документами, живуть в місті Путивлі, щоправда, на неіснуючих вулицях в неіснуючих будинках. 

В результаті митники вилучили товар та склали протокол по ч. 1 ст. 483 ("Надання митниці як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо одержувачів відправлень") Митного кодексу України. Зараз триває провадження.

Раніше ми писали про те, що відомий бренд відкриє в Києві поп-ап магазин з кастомізації кросівок.