Ми відчуваємо закінчення підготовки до великої битви, яка буде у нас - Гайдай

Ми відчуваємо закінчення підготовки до того масованого прориву, до тої великої битви, яка буде у нас — заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. Він уточнив, що збільшення обстрілів і атак вони вже спостерігають, але це ще не той наступ, якого очікують на Луганщині та Донеччині.

Гайдай зазначив, що ворог намагається прорвати оборону в різних напрямках. Учора майже цілий день з 4 ранку був бій в Рубіжному, але в результаті наші захисники відбили декілька танків, БТРів, знищили близько 50 окупантів.

Також усіма видами смертельної зброї закидують Попасну. За слова очільника Луганської ОВА, орки хочуть зтерти з лиця землі цю територію, щоб потім легко пройти, коли підуть у наступ.

Крім того, Гайдай розповів і про евакуацію населення. Наразі офіційно вдалося вивезти 30 тисяч людей. Це без врахування волонтерських ініціатив з евакуації і людей, які самостійно виїхали. 

«Продовжуємо вивозити людей навіть під обстрілами. Скільки це буде можливо, стільки й будуть евакуювати», - сказав Сергій Гайдай.