"Ви всі скоро здохнете": на Круглоуніверситетській відновилася незаконна забудова (фото)

У Печерському районі, на вулиці Круглоуніверситетській, незважаючи на заборону міської влади, триває будівництво бізнес-центру. Про це повідомив журналіст Володимир Хенгістов на своїй сторінці у Facebook.

Робочі просто перелізли через паркан і спокійно працюють. Однак будівництво на цій ділянці було заборонено всіма міськими інстанціями, а столична комісія з надзвичайних ситуацій, рішення якої підписав мер Києва Віталій Кличко, заборонила навіть заходити на ту територію.

Проте незаконне будівництво відновилося. Причому нахабство забудовника не знає кордонів.

"Ви всі скоро здохнете, а вашу КМДА ми вертіли", — заявив забудовник місцевим жителям.

Скандал з незаконним будівництвом бізнес-центру на вулиці Круглоуніверситетській триває вже не перший місяць. Так, в січні цього року повідомлялося, що в протистоянні з забудовниками постраждала 89-річна місцева жителька. Разом з іншими активістами вона вийшла у двір, щоб протестувати проти незаконного будівництва. Під час бійки, що тоді розпочалася, жінці зламали руку.

А чиновники КМДА не так давно відрапортували, що зробили все можливе, щоб припинити будівництво. Відновлення робіт не має законної підстави, дала міська влада остаточну відповідь.