Метро на Троєщину: цього місяця оголосять тендер на будівництво четвертої гілки

Столична влада готова до кінця лютого оголосити міжнародний тендер на розробку техніко-економічної документації для будівництва четвертої гілки київського метрополітену. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Як розказав заступник голови КМДА Дмитро Давтян, багато міжнародних компаній вже висловили зацікавленість у проекті будівництва метро на Троєщину. Зокрема, китайські компанії не тільки підтвердили готовність побудувати четверту гілку столичного метро за п’ять років, але й згодні брати участь в добудові Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

«Зараз ми готуємо документи до міжнародного тендеру. Всі процедурні та технологічні вимоги мають бути збережені. Ми воліємо, щоб столиця чимшвидше отримала таку бажану нову гілку метро. Усі охочі зможуть взяти участь у цьому тендері, а перемога буде обґрунтована і строками, і ціною, і якістю», — підкреслив Давтян.

Майбутня четверта гілка київського метрополітену пройде від аеропорту «Київ» (Жуляни) до житлового масиву Троєщина. Вона матиме протяжність 18 км і налічуватиме 13 станцій. В листопаді минулого року столична влада уклала угоду щодо розробки технічних та фінансових рішень для реалізації проекту з китайською компанією China Pacific Construction Group.