Масове отруєння суші: Держспоживслужба виявила у ресторані численні порушення

Столичне управління Держспоживслужби перевірило один з ресторанів мережі «Євразія», в якому в період з 15 по 19 лютого п'ятеро людей отруїлися суші.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

У результаті перевірки в закладі буди виявлені численні порушення українського законодавства. За результатами перевірки, співробітники служби видали керівництву закладу припис про усунення всіх виявлених порушень і про тимчасове припинення роботи закладу.

Відповідні звернення також були направлені до Управління захисту економіки в Києві, Департаменту захисту економіки, Національної поліції України в Києві, Шевченківського управління поліції ГУ НП України в місті Києві. У Держспоживслужбі пояснили, що чекають на реакцію з боку зазначених органів на виявлені порушення.

Незважаючи на вимогу тимчасово припинити роботу, заклад продовжує обслуговувати клієнтів. Так, журналісти 44.ua подзвонили до скандального ресторану і оператор гарячої лінії підтвердив, що заклад працює у штатному режимі.

Нагадаємо, що всі жертви отруєння пов'язують хворобу з вживанням ролів «Філадельфія» з даного закладу. Троє з них потрапили до лікарні з гострою кишковою інфекцією.