МАУ вводить платню за друк посадкового талона в аеропорту
Фото: літак МАУ (alexcheban.livejournal.com)

З 1 липня цього року авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" вводить плату за друк посадкового талона в аеропорту. Про це повідомляє сайт avianews.com з посиланням на компанію.

В першу чергу це нововведення стосується пасажирів, що вилітають рейсами Київ — Рига і Рига — Київ, але надалі воно пошириться на всі інші маршрути МАУ. 

Розмір збору складатиме 20 євро за кожен посадковий талон. Щоб його не сплачувати, пасажирам необхідно пройти онлайн-реєстрацію і роздрукувати посадковий талон самостійно або зберегти його електронну версію на мобільному пристрої.

У разі, якщо пасажир не пройшов онлайн-реєстрацію самостійно, але коректно ввів всі паспортні дані в процесі бронювання, система зареєструє його автоматично за 12 годин до вильоту і відправить посадковий талон на електронну пошту.

Також пасажир може пройти реєстрацію і змінити місце в салоні літака за допомогою онлайн-реєстрації в аеропорту, але не пізніше ніж за 1 годину до вильоту.

В аеропортах Борисполя і Риги приймають як паперові версії посадкових талонів МАУ, так і їхні електронні варіанти, що відображаються на екранах мобільних пристроїв.

Нагадаємо, що США будуть перевіряти акаунти в соцмережах перед видачею візи.