Макс Барських на Billboard MusicCon закликав не звикати до війни в Україні
Фото: скріншот

 Макс Барських виступив на конференції Billboard MusicCon та закликав світову громадськість не забувати та не звикати до війни в Україні.

Музична конференція, на якій виступив із промовою виконавець, проходила у Лос-Анджелесі перед церемонією нагородження Billboard Music Awards 2022. На ній Барських очолив дискусійну панель присвячену, подіям в Україні, що отримала  символічну назву його останнього треку Don't Fuck With Ukraine. 

Макс Барських

Перш за все, я хотів би подякувати Billboard і кожному присутньому в залі за те, що ви прийшли й змогли почути мою історію та історію моєї країни. Я знаю, наскільки важко світові підтримувати постійну інформаційну напругу протягом трьох місяців поспіль. Але дуже важливо, щоб кожна людина на землі знала, що відбувається насправді. Тому кожне питання Ендрю (Andrew Unterberger, заступник головного редактора Billboard — ред.), кожна згадка у ЗМІ надважливі саме зараз, у момент, коли війна в Україні перейшла в затяжну виснажливу фазу. Важливо не забувати, що кожен день і щогодини гинуть українці за свою свободу в боротьбі проти нацизму, який несе режим Путіна. Кожен голос важливий, бо він допомагає рятувати життя. Дякую за можливість бути почутим!

Як тільки Макс піднявся на сцену, перші ряди глядачів здійняли українські прапори вгору в знак підтримки музиканта. Наприкінці панелі співак виконав акустичну версію незавершеної пісні "Буде весна", яку написав у перші дні війни. Він пообіцяв, що вона буде обов'язково дописана одразу ж після перемоги України у війні. 

Ще однією новиною конференції стала заява Макса Барських про його бажання повернутися до свого справжнього ім’я замість сценічного псевдоніма. 

Лідер Kalush зі сцени Євробачення закликав зберегти Маріуполь