Майже весь склад українського футбольного клубу вступив до ЗСУ
Скріншот сюжету "Футбол NEWS"

Основна команда івано-франківського футбольного клубу "Прикарпаття" Першої ліги майже в повному складі приєдналася до лав Збройних сил України. Про це йдеться у сюжеті "Футбол NEWS".

Загалом 14 футболістів і тренери клубу склали присягу на вірність українському народу. Цей випадок є безпрецедентним від початку війни в Україні, коли футбольна команда одностайно прийняла рішення про мобілізацію.

"Був певний страх того, щоб тут не заважати. В армії професіонали своєї справи, вони добре знають, чим займатися. Це як взяти у професійну команду футболіста з району: він буде лише заважати. Так само і взяти футболіста до армії, який нічого не вміє. Саме це трохи стримувало, щоб не бути зайвим, не заважати", - прокоментував рішення команди її гравець Василь Цюцюра.

Він додав, що потім футболістам пояснили, що їх будуть готувати поступово та навчать усім азам: як тримати зброю, як воювати та захищати Україну. Тому вони прийняли рішення вступити до лав ЗСУ. Футболістів вже "познайомили" з автоматом: навчили його розбирати, чистити та стріляти. Далі вони продовжать навчання.

Спротив російській окупації, день 53