Літній табір IBS допоможе підліткам обрати майбутню професію

Цього літа компанія IBS Education вже восьмий раз проведе профорієнтаційний табір для учнів 7-11 класів у Києві, а також вперше у Львові та Дніпрі.

В компанії вважають, що вибір майбутньої професії є дуже важливим, тож його треба робити свідомо. Найкращий спосіб не помилитися — ознайомитись із максимальною кількістю професій, поспілкуватись з професіоналами своєї справи. Саме це вони пропонують зробити дитям у літньому таборі IBS.

Літній табір IBS є унікальним заходом для підлітків, що включає в себе тімбілдінг та вправи на знайомство у перший день табору, заняття з провідними викладачами, ділові ігри по кожній з професій, лекції від практиків, екскурсії у топ-компанії, опанування сучасних інтернет-професій, а також фінальний проект. Окрім цього додатково можна пройти профорієнтаційне тестування, що включає в себе проходження профорієнтаційних тестів, участь у командних іграх на виявлення поведінкових індикаторів, індивідуальне інтерв'ю з психологом за результатами тестів та повний результат тестування, командних ігор та інтерв'ю з психологом батькам на пошту.

Літній табір IBS є табором денного типу. Заняття в таборі проходять з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00. Заняття з сучасних інтернет-професій проходять у суботу та неділю з 09:00 до 18:00. Всі табори знаходяться у зручних локаціях з обладнаними сучасними аудиторіями та з перервами на чай та печиво. У таборі представлені такі класичні сфери діяльності, як маркетинг, бізнес, IT, психологія, право, PR, журналістика, HR, фінанси та інші, а також сучасні інтернет-професії SMM, веб-дизайн, Youtube-блогерство, SEO та інші. Окрім цього діти відвідають з екскурсіями кращі українські та міжнародні компанії: "ПриватБанк", Red Bull, Soft Serve, Ciklum, EBS, "Готово" та інші.

Дізнатись більше про табори IBS ви можете за телефонами: 095 142 23 42 (Вікторія), 063 033 10 41 (Ксенія).

Табір у Києві: ibs-edu.com.ua/kyivcamp
Табір у Льові: ibs-edu.com.ua/lvivcamp
Табір у Дніпрі: ibs-edu.com.ua/dneprcamp