Літні велотренування VR120 в супроводі ДАІ: екватор

Щонеділі аматори шосейного велоспорту тренуються на трасах під Києвом у супроводі ДАІ, проїжджаючи дистанцію завдовжки 120 км. 30 серпня, в останню неділю літа, велотренування завершаться велоперегонами VR120 Race.

Як відомо, в Україні бракує не лише велосипедних доріжок у містах, але й безпечних умов на дорогах для велоспортсменів-любителів, які тренуються на трасах. На тренування VR120 щонеділі приїжджає близько 100 велоспортсменів. Нагадаємо, у велотренуваннях у Вишгородському районі брав участь посол США Джеффрі Пайєтт.

Після старту на посту ДАІ спортсмени роблять зупинку в смт Димер, звідки їдуть до воріт колишньої мисливської резиденції Віктора Януковича "Акація" біля Сухолуччя і назад. На цій дистанції вони виконують спеціальні тренувальні завдання і розбиваються на групи залежно від рівня підготовки. Після відпочинку в Димері, де облаштовано пункт харчування, велосипедисти колоною повертаються на КП ДАІ. Учасників велотренувань супроводжує на дистанції спеціалізовоний автобус велотехнічної підтримки від мобільної веломайстерні "BROBIKES".

Організатором літньої серії організованих велотренувань VR120 виступила Вишгородська районна державна адміністрація, партнерами заходу є Вишгородське районне відділення ДАІ, Федерація триатлону України, ВРГО “АпТаун” і креативна студія Open Mind. Спонсором заходу є Перший столичний хлібзавод (ТМ “Цар-хліб”), який годує на привалі пирогами та булочками.

Участь у тренуваннях VR120 для велосипедистів є безкоштовною, однак велосипедисти можуть зробити добровільний благодійний внесок, який іде на встановлення світлодіодних знаків у тих селах Вишгородського району, що потерпають від частих наїздів автомобілів на пішоходів на переходах у темний час доби. 

Пункт збору: КП ДАІ на виїзді з Києва в напрямку Вишгорода, вул. Богатирська, 32-E (КП ДАІ розташоване поруч з заправкою “ОККО”)

Розклад подій:

  • 7.30 — початок реєстрації учасників велотренувань
  • 7.50 — брифінг тренерів або організаторів
  • 8.00 — виїзд колони велосипедистів у супроводі ДАІ до місця старту велотренувань у смт Димер Вишгородського району
  • 8.50 — прибуття колони велосипедистів у пункт харчування на старт велотренувань у Димері (звертаємо увагу, що кількість місць для журналістів, яких можуть довезти до Димера, обмежена)
  • 9.00–11.00 — тренування за індивідувальною програмою
  • 11.00–12.00 — повернення на КП ДАІ (вул. Богатирська, 32-E)