Ліга чемпіонів 2018: британським уболівальникам порадили обережно пити горілку

Британським уболівальникам, що поїдуть на фінал Ліги чемпіонів 2018 у Київ, порекомендували бути пильними і пам’ятати, що в Україні дуже міцні алкогольні напої. Такі настанови опублікувало посольство Великої Британії в Києві.

Уболівальникам «Ліверпуля», які приїдуть на фінальний матч Ліги чемпіонівпорадили завжди носити з собою паспорт і оформити комплексне страхування подорожей. Також їм радять уважно стежити за своїми речами та документами, щоб не стати жертвами кишенькових злодіїв, бути в курсі політичної ситуації та не провокувати киян на агресію, не вживати алкоголь в громадських місцях, не пити з незнайомцями та не палити де попало.

Крім цього, гостям з Британії рекомендують обмінювати їхні гроші на гривні тільки в офіційних обмінниках та банках, пити воду лише з пляшок, не вживати наркотики. А також попереджають, що в Києві хоч і рідко, але трапляються напади на іноземців, тому вболівальникам краще бути пильними.

Також на сайті посольства докладно пояснюється, як дістатися до «Олімпійського», як поводитися на стадіоні та що робити в разі виникнення екстрених ситуацій.

Раніше повідомлялося, що гостинні кияни пропонують іноземним уболівальникам пожити безкоштовно у себе вдома. Така ініціатива була викликана завищеними цінами на номери в столичних готелях. З тієї ж причини «Укрзалізниця» запропонувала футбольним уболівальникам зупинитися на залізничному вокзалі.