lifecell запрошує на відкриття нового магазину в ТРЦ «Оазис»

Цієї суботи, 4 липня, lifecell відкриє нові точки продажу, збільшивши свою роздрібну мережу до 300 магазинів. Новий магазин lifecell відкриється у київському ТРЦ «Оазис» на вулиці Героїв Дніпра, 30.

У дні відкриття 4-5 липня абоненти lifecell, які зроблять покупку на суму від 1000 грн, отримають 300 бонусів на бонусний рахунок. Детальніше про умови акції та використання бонусів читайте за посиланням.

Заради безпеки відвідувачів і персоналу роздрібні точки продажу працюють відповідно до вимог законодавства. Щоб уникнути скупчень людей та черг, lifecell запровадив спеціальні електронні сервіси для реєстрації відвідувачів. Для реєстрації часу відвідування магазину перейдіть за посиланням.

«За останній рік lifecell суттєво збільшив свою роздрібну мережу брендових магазинів. Команда продажів відкрила понад 90 магазинів загальною площею 2 875 квадратних метрів у 74 містах України з населенням від 10 тисяч до декількох мільйонів осіб. Зокрема, в 52 містах, населення яких становить майже 2 млн. Це торговельні площі різного формату й розміру, що забезпечують якісне обслуговування клієнтів і пропонують широкий вибір мобільних ґаджетів та аксесуарів для них», ― коментує Дмитро Дзябура, директор із продажів lifecell.

Наразі роздрібні магазини lifecell працюють у 150 містах і населених пунктах в усіх регіонах України. Загальна площа ексклюзивних магазинів lifecell становить понад 1 га. Ці магазини мають різні формати: чотири види островів, два види стендів, формат відділу та три формати повноцінних магазинів із відкритою/закритою викладкою.