Leroy Merlin відключив українську філію від корпоративної системи: причина
Фото: korrespondent.net

Група компаній ADEO, що володіє брендом Leroy Merlin, відключила співробітників "Леруа Мерлен Україна" від корпоративних засобів зв'язку. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

Днями на Facebook-сторінці "Леруа Мерлен Україна" з'явилося кілька повідомлень про те, що українська "дочка" неодноразово намагалась переконати материнську компанію припинити роботу на території росії. Проте ці спроби були марними.

"Друзі, у ці найважчі часи для нашої країни, ми маємо висловити офіційну позицію "Леруа Мерлен Україна". Leroy Merlin входить у міжнародну групу компаній ADEO, та окрім України представлена ще у 12 країнах світу. З початку вторгнення на територію України, наше українське представництво невпинно робило запити до материнської компанії, щодо припинення роботи на території РФ та відповідь виявилася для нас невтішною. На жаль, ADEO не має наміру припинити роботу на території країни-агресора", — розповіли там.

Материнська компанія пояснила свою відмову тим, що має дбати про кожного співробітника ADEO, де б він не знаходився і це, мовляв, жодним чином не є підтримкою військових дій. 

У "Леруа Мерлен Україна" наголосили, що їхні співробітники жодним чином не підтримують цієї точки зору та виступають категорично проти діяльності мережі на території рф.

"Ми виступаємо за нашу країну та боремося разом із нею проти спільного ворога. Кожного дня ми надаємо підтримку ЗСУ, волонтерам та всім небайдужим громадянам України. І віримо, що перемога обов'язково буде за нами", — заявили там.

Ймовірно, саме після цих закликів українських співробітників компанії відключили від корпоративних засобів зв'язку. За словами HR-директора "Леруа Мерлен Україна" Людмили Дзюби, материнська компанія обіцяла відновити доступ 15 березня, проте станом на середу, 16 березня, акаунти все ще були заблоковані.

"Ми, 800 співробітників "Леруа Мерлен Україна", залишилися відрізаними від усіх корпоративних засобів зв'язку. В один момент у нас не виявилося інструментів надавати гуманітарну, медичну допомогу співробітникам, які її потребують. У нас немає можливості закрити численні заявки від волонтерів і захисників України, оскільки доступ до файлів виявився закритим", — повідомила Дзюба.

Спротив російській окупації, день 21