Марафон українських фільмів від Multiplex

Multiplex приєднується до національного проєкту "Кіно заради перемоги". З 29 вересня по 19 жовтня у всіх кінотеатрах мережі відбудеться марафон українських фільмів. Квиток на сеанс можна буде придбати всього за 1 гривню незалежно від категорії місць. 

Щодня в Multiplex планують показувати новий фільм: «Кіборги», «Поводир», «Іван Сила», «Міф», «Безславні кріпаки», «Захар Беркут» і «Сторожова застава». З повним розкладом сеансів можете ознайомитися за посиланням

Організатори проєкту сподіваються, що перегляд українського кіно допоможе глядачам ненадовго відволіктися від буденності та відпочити від негативних подій.

Проєкт "Кіно заради перемоги!" націлений на підтримку переселенців, що змушені тікати від жахів війни й шукати прихисток у більш безпечних регіонах нашої країни, та на військових, котрі захищають нашу рідну країну.

Що стосується новинок українського кіно, радимо сходити на прем'єру документальної стрічки Аліни Горлової "Цей дощ ніколи не скінчиться". Фільм показуватимуть у кінотеатрах Києва, Львова та Дніпра.

Україна стане фокус-країною на Стокгольмському кінофестивалі-2022