Кремль – наш: УКРОП символічно встановив український прапор на Спаську вежу Кремля

У День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» символічно втілило мрію українців і прогресивних росіян про падіння режиму Путіна. Активісти партії встановили синьо-жовтий прапор на Спаську вежу Кремля, зображення якої розмістили на велетенському білборді на Харківській площі (Бориспільське шосе).

«Якби наша влада була більше патріотичною, то по всьому кордону Луганської та Донецької областей уже б давно стояли наші прапори, – сказала Вікторія Дворецька, заступник командира роти батальйону «Айдар», яка разом з ветераном АТО Євгеном Тєрєховим встановила прапор на вежі. – Я вірю, що колись ми зможемо вивісити український прапор на справжній вежі справжнього Кремля, а не тільки на зображенні». 

«Встановлення прапора над головною вежею Кремля є мрією багатьох українців. Це символізує нашу мрію і нашу перемогу над агресором. Ми не боїмося ні зовнішньої агресії, ні внутрішньої окупації, бо ми продовжуємо захищати Україну», – сказав лідер УКРОПу Геннадій Корбан. 

«Я не відчуваю свята, бо ця війна забрала найкращих. Вони віддали свої життя заради того, щоб наш прапор висів там, над Кремлем, а тут, у нас, був мир і спокій», – сказав член політради «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Євген Тєрєхов. 

Незабаром такі площини з прапором з’являться і в інших містах України.