Краще з Національного Реєстру Рекордів 2016 року

Мінімальний час художнього гоління машинкою, виконаного в положенні вниз головою

Якщо ви зайшли в перукарню, про всяк випадок Якщо ви зайшли в перукарню, про всяк випадок переконайтесь, чи не збираються вас стригти вниз головою. Наприклад, київський перукар Рустам Данильчук може робити зачіску клієнту навіть у підвішеному за ноги положенні. Стрижку в такий спосіб до Рустама Данильчука не виконував ще ніхто. На шоу «Україна має талант» майстер вниз головою виконав креативну чоловічу стрижку в стилі арт-лайн, з виголюванням складних візерунків на короткому волоссі всього за 7 хвилин 59 секунд. Як повідомив офіційний стиліст програми Роман Модний, навіть стоячи ногами на землі, для виконання такої стрижки звичайному перукарю знадобиться втричі більше часу.

Максимальна кількість пролізань крізь тенісну ракетку за 3 хвилини

Я к правило, тенісною ракеткою грають у теніс. Усі, крім Михайла Михайлова з Миколаєва. Він через тенісну ракетку… пролазить. При зрості майже 190 сантиметрів 17-річний гутаперчевий юнак пролазить крізь тенісну ракетку 68 разів за 3 хвилини! Це більше, ніж зафіксований у 2010 році рекорд Гіннеса – 7 пролізань за 3 хвилини, але поки що менше, ніж рекорд Гіннеса, встановлений у 2012 році – 96 пролізань. Для Михайла це другий рекорд України – для першого він уже укладав власне тіло в ящик розміром 58,5 см Х 46,0 см за 4,8 секунди. Нині Міша претендує на титул найеластичнішого чоловіка в Україні.

Найбільша вага вагону, зміщеного за допомогою кріплень у шкірі спини

Чим лише стонгмени не тягали вагони! Кияни Павло Клецьта Андрій Панченко із команди «Solar Suspensions» мало до непритомності приголомшили непідготовлених очевидців встановлення рекорду України. Їм обом прокололи шкіру спини і вставили під неї по два гаки, які ременями причепили до вагону вагою 26,7 тони. Хлопці неймовірно напружились, їх шкіра під гаками здавалось зараз розірветься – та ось вагон зрушив з місця! Таким чином хлопці протягли його на 5 метрів 10 сантиметрів! Це була вже не перша їхня спроба «вагонінгу», тому хлопці по- чувалися впевненоі. На їхню думку, куди небезпечніше кататися на гірських лижах – усе можна перепламати! А вставляючи гаки в шкіру спини, м’язів та сухожиль не зачіпають у жодному разі.

Максимальна кількість підтягувань на турніку у положенні «ноги під прямим кутом» у віці 91 рік

Вважається, що з віком люди вгамовуються, бо вже вік не тої можливості не ті! Нічого подібного! Наприклад, 91-річний киянин Аркадій Кошкін щодня тренується виконувати вправу, яка називається підтягування на турніку в положенні «ноги під прямим кутом». У той час, коли його ровесники сидять в поліклініці в чергах або лузають насіння на лавочках, Аркадій Кошкін щоранку робить цю вправу по 5 разів, качає прес і відтискається від підлоги по 20 разів. А ще він бавиться 4-кілограмовими гирями, як кішка клубком ниток. Пенсіонер вважає, що за допомогою фізичних вправ і правильного харчування можна забути дорогу до лікарів. Аркадій Семенович отримує задоволення від того, що спонукає молодь повторити за ним силові вправи. І тішиться, коли, дивлячись на них, відчуває, що є ще в нього і порох в порохівницях і ... все інше також є!

Мінімальний час згинання монети пальцями рук

Микола Ткаченко, нині 64-річний мешканець Хоролуна Полтавщині, в радянські часи по-своєму боров- ся з системою. Почавши у 1970 році, усі наступні два десятиліття радянської влади він під загрозою кримінального переслідування як міг здійснював наругу над державною символікою. Саме за такою статтею за Кримінальним кодексом СРСР Миколі Григоровичу загрожувало два роки ув’язнення, якби стало відомо про його не- звичайне хобі – гнути навпіл радянські копійки. Микола Григорович кладе на фаланги вказівних пальців сучасні українські п’ятаки, зверху – радянську копійку, незворушно натискає великими пальцями, зводить свої руки – і за 5,13 секунди рекорд України встановлено! Усі, хто це бачить, намагаються повторити – але марно, бо копійки анітрохи не піддаються. Можливо, річ ще й у тім, що Микола Григорович не згинає копійки незалежної України. По-перше, це непатріотично. По-друге, українські копійки вдвічі міцніші. Заміри нанометром показали: щоб зігнути одну радянську копійку, потрібно докласти зусиль у 25 кілограмів, а українську – 50 кілограмів на одну.

Найбільша кількість курячих яєць, розбитих головою за 1 хвилину

Користуватися головою можна по-різному, хоча, за статистикою, здебільшого нею, все ж таки, думають. А взагалі голова придатна багато на що, особливо міцна та кмітлива. Зокрема, за допомогою голови винайдені усі категорії рекордів Гіннесса, а деякі з цих рекордів і встановити можна виключно головою, бо так записано у правилах. Одна з найулюбленіших забавок рекордсменів-екстремалів – биття голо- вою курячих яєць – відтепер має свого лідера і в Україні. Григорій Двулічанський з Житомира, не шкодуючи власного лоба, розколотив ним за одну хвили- ну аж 121 яйце зі 170 можливих. Яйця були розставлені на столі 30 см одне від одного. Насправді розбитих яєць було на два більше, але одне з них яйцебій зачепив випадково, а друге розбилося самостійно, мабуть, з переляку. Тому експерти їх не зарахували.

Мінімальний час складання Кубика-Рубика ногами

Щоб привернути увагу чоловіків, жінці досить вдягти коротку спідницю. Це майже завжди спрацьовує, тому менш традиційні способи використовують лише зрідка. Але якщо це вже трапляється, то ефект досягається дивовижний. Під час передачі «Україні має талант» вся студія і мільйони телеглядачів не могли відірвати очей від ніг хмельничанки Оксани Тиводар, спостерігаючи як дівчина пальцями своїх чарівних стоп складає Кубік-Рубіка. Звичайний спідкубінг двома руками Оксані давно вже нецікавий, вона практикувала його однією рукою, за спиною та всліпу, а зрештою перейшла на «ножний» спосіб, у якому й стала першою рекордсменкою України. Спеціальний сенсорний секундомір відрахував час від першого доторку до фінального повороту – 1 хвилина 11 секунд. Втім, вже й це заняття видається рекорсменці надто банальним. Наступного разу вона, можливо, спробує зібрати головоломку за допомогою язика...

Максимальний час утримання шпагату з упором ніг на два автомобілі, що рухаються синхронно

Тепер і в Одесі є свій Ван Дамм. Знаменитий шпагат голівудської зірки на двох автомобілях повторив одесит Євген Калінін, причому зробив це по-справжньому, в присутності експертів Національного Реєстру Рекордів, чого не скажеш про Ван Дамма. Та й спирався Євген не на вантажівки, а на спорткари, що, звичайно ж, складніше. Звідси й незвичайний ритуал – перед стартом спортсмен буквально здув з підошв найменші порошинки, щоб не подряпати дахи. Смертельно небезпечний трюк було виконано бездоганно: на швидкості 20 км/год шпагат утримувався впродовж 1хв 20сек. Експерти попереджають: спроба повторити рекорд, спираючись на все, що рухається, може виявитися фатальною. Потренуйтеся краще на табуретках.