Краще ніж здається: як виглядає зсередини Театр на Подолі (фото)

Приміщення Театру на Подолі, зовнішний вигляд якого викликав дуже бурхливу реакцію серед киян, має мінімалістичний дизайн, сучасне сценічне обладнання та раціонально використаний простір. Про це повідомляє видання texty.org.ua, журналісти якого побували там на екскурсії і побачили все своїми очима.

Вхід до будівлі обладнаний підйомником для глядачів на візку. Також є ліфт і два туалети для людей із інвалідністю. Крісла в першому ряду глядацької зали також легко демонтуються, аби розмістити глядачів на візку.

Біля входу обладнані камери схову — на той випадок, якщо глядачам треба залишити сумку або ж рюкзак.

Головна частина театру - глядацька зала. Разом із балконом вона може вмістити 253 глядача. Театр має найсучасніше обладнання. Наприклад, звуковий пульт, особливість якого в тому, що звук поєднується і мікшується вже безпосередньо в залі, аби не заважати акторам на сцені. Світло не поступається звукові, до того ж є можливість при необхідності повісити додаткове освітлення. Усі поверхні сцени зроблені з матеріалів та тканин, на які можна давати картинку з проектора.

Підлога сцени дерев’яна, але вона теж може "працювати" з проектором. На сцені є люки для димових установок і люки-провали, мобільна поворотна сцена і дощова установка. Вперше в Україні тут зробили жорсткі куліси, тобто натягнуті на рамку. Вони економлять місце та безпечніші у випадку пожежі. До речі, відкрита стеля по всій будівлі — теж задля пожежної безпеки.

Гримерних у театрі п’ять, майже кожен актор має власний гримерний столик. Над дверима гримерних — екран, щоб актори могли слідкувати за сценою. У шафах кожної гримерної також передбачені камери схову.

Загалом в інтер'єрі театру дуже багато сучасних та нестандартних рішень. Всі використані системи прогресивні, енергоефективні та навіть унікальні для нашої країни.

 Нагадаємо, що раніше столичні архітектори розробили більш класичну альтернативу будівлі Театру на Подолі.