Кулик звинуватив заступників Луценка в саботажі розслідування справи «веж Бойка»

Заступник начальника департаменту міжнародно-правової співпраці ГПУ Костянтин Кулик звинуватив заступників генпрокурора Євгена Єніна та Аліну Стрижевську в саботажі розслідування щодо корупції в НАК «Нафтогаз України». Відповідний рапорт на ім’я Юрія Луценка оприлюднив журналіст Олександр Дубінський, передає видання izvestia.kiev.ua.

У документі прокурор стверджує, що Луценко і два його заступники розвалюють справу про крадіжку 404 млн доларів (справа «веж Бойка»). Нібито Стрижевська використовує службове становище на користь нардепа від «БПП» Олександра Грановського, а також Ігначенко і Фролова. Останнім вручили підозри в заволодінні коштами газовиків при закупівлі бурових установок.

Формально йдеться про перегляд підозри нардепу від «Оппоблока» Євгену Бакуліну. Кулик стверджує, що генпрокурор особисто погоджував текст документа для зняття недоторканності, тому переглядати це немає сенсу.

Крім того, клопотання адвоката політика надійшло до Луценка 22 квітня, але не реєструвалося протягом доби, поки не був призначений механізм його розгляду саме в інтересах зацікавлених осіб.

Кулик заявив, що адвокати повідомили представникам групи прокурорів, що в обмін на перегляд підозри нардеп Бакулін готовий фінансувати політичну партію в інтересах президента Петра Порошенка.

Нібито раніше Луценко не реагував на попередні рапорти Кулика, що підтверджує його співучасть.

Відзначимо, після надходження рапорту заступника прокурора Євген Єнін подав у відставку.