Користувачі Viber тепер легко можуть змінювати номер телефону
Фото: месенджер Viber (Viber )

В популярному месенджері Viber з'явилася можливість змінювати пов'язаний з аккаунтом номер телефону без втрати даних. Про це йдеться у прес-релізі компанії.

Раніше зміна номера смартфона чи планшета приводила до втрати аккаунта Viber і необхідності заводити новий. Тепер же користувачі можуть переходити на новий номер та змінювати основний мобільний пристрій, зберігаючи зміст чатів, списки контактів та інші дані.

Щоб змінити номер в Viber, потрібно встановити в смартфон або планшет нову SIM-карту. Додаток автоматично ідентифікує це і запропонує вам змінити номер телефону, а також, при необхідності, зберегти історію листування. Після цього потрібно ввести новий номер і підтвердити його, отримавши код в SMS-повідомленні.

При зміні номера на оновлений аккаунт переноситься вся необхідна інформація: контакти, діалоги, список пабліків, на які ви підписані, та навідь набори стікерів. Всі ваші друзі в Viber автоматично отримають повідомлення про зміну номера.

Якщо ви збираєтеся змінити не тільки номер, але й сам пристрій, перед цим необхідно перенести контакти зі старого смартфона або планшета на новий. Це можливо тільки в тому випадку, якщо платформа залишається все тою ж: наприклад, перенести дані з Android на iOS не вдасться.

Тим, хто використовує один акаунт Viber на декількох пристроях одночасно, перед зміною номера слід переконатися, що месенджер на додаткових пристроях оновлений до останньої версії.

Нагадаємо, що в центрі Києва відбудеться битва ботів та фейків.