Компанія ZNOUA запускає літні тури для дітей у Кремнієву долину

Освітня компанія ZNOUA презентувала новий амбітний проект для дітей. Уже з цього літа в українських школярів буде можливість потрапити на майстер-класи в головні офіси Google та Amazonlab126 (Каліфорнія, США) і зустрітись зі студентами Стенфорду.

Як повідомили організатори, у проект запрошують підлітків 10–17 років. Перша поїздка стартує 18 червня. Особливість програми — це відвідування головних офісів легендарних компаній: Google, Amazonlab126, 500startups. У кожному із них на учасників чекають не тільки екскурсії, а й мотиваційні тренінги та майстер-класи.

На зустрічі в Google представник компанії розповість підліткам маловідомі факти про «внутрішню кухню» компанії, а також відповість на запитання щодо сучасних тенденцій технологій у світі. Після цього діти візьмуть участь у майстер-класі від фахівця Amazonlab126. Вони дізнаються, як провідні експерти працюють над створенням інноваційного програмного забезпечення.

А проявити себе підлітки зможуть під час startup-змагання в офісі 500Startups. Кожен учасник матиме нагоду відчути себе стартапером та протестувати креативність і кмітливість.

Відчути атмосферу Кремнієвої долини неможливо без відвідування всесвітньо відомих університетів: Стенфордського та Каліфорнійського, Берклі. Організатори туру пропонують майстер-клас зі вступу до вишів США та можливість поспілкуватися зі студентами.

Доповнять уявлення про технологічний центр світу вражаючі IT-музеї Кремнієвої долини: The Tech Museum of Innovation та Computer History Museum.

У програму включені також екскурсії по Сан-Франциско та унікальних містах Кремнієвої долини: від Golden Gate Bridge до відділення NASA Visitor Center.

Умови участі в програмі та подробиці можна дізнатися на сайті організатора.