Компанія Reddit відкрила офіс у Києві

Компанія Reddit відкрила перший офіс у Києві та шукає українських розробників. Про це повідомили в AIN.UA

За словами представника компанії в Сан Франциско Павла Грозяна, Reddit привабив високий рівень київських інженерів.

«Київ ми обрали тому, що тут дуже багато технічно підкованих інженерів, яким цікаво займатися продуктом. Вони прагнуть до більшого, хочуть не тільки писати код. Нам якраз такі і потрібні: люди, які готові робити внесок у продукт», — каже Павло. 

Офіс Reddit відкрили у «Креативному кварталі» у БЦ «Гуллівер». Поки що там працюють двоє людей. Вже скоро обіцяють почати проводити співбесіди і наймати нових працівників.

Як зазначили в компанії, зараз у Києві відкрито дві вакансії: senior frontend engineer і senior backend engineer. У майбутньому, можливо, з’являться вакансії для мобільних розробників. До кінця року планують найняти до 10 осіб.

Проєкти, над якими буде працювати київська команда, поки що не розкривають.

Зазначимо, Reddit – одна з найпопулярніших у світі платформ для спілкування та обговорення цікавих користувачам тем. У листопаді 2019 року Reddit мав близько 430 мільйонів унікальних користувачів на місяць і 130 тисяч активних спільнот на різні теми — від комп’ютерних ігор до особистих фінансів і політики.

Нагадаємо, у грудні білорусько-британська компанія Gismart, яка розробляє популярні мобільні ігри, заявила, що відкриє офіс у Києві.