Koloah випустив кліп на трек Overlook

Електронний музикант Koloah випустив новий кліп на пісню Overlook ("Погляд з висоти"), яка увійшла до квітневого альбому артиста. Режисер ролику — Микита Берег. 
Відео з кадрами розбомблених росіянами міст, скрінами переписок під час війни та знімками вулиць до нападу мають черговий раз нагадати світу, які жахи відбуваються на нашій землі прямо зараз. За словами музиканта, показувати реальну картину потрібно постійно, щоб світова спільнота не забувала про цю несправедливу і кровопролитну війну. 

"Чим довше все це триває, тим менш світова спільнота звертає увагу на те, що тут відбувається. Потрібно різними способами знову і знову показувати людям, як "рускій мір" намагається знищити Україну", — наголошує Koloah.


Відео на пісню Overlook ("Погляд з висоти") стало умовним анонсом майбутнього аудіовізуального проєкту про війну. За словами Koloah, це буде 45-хвилинний перформанс з новою музикою, написаною під час війни. Таким чином артист планує донести власну історію, яка розгорталася "на фоні всіх жахливих подій цих місяців".

Хто такий Koloah?

Нагадаємо, Koloah — столичний музикант, діджей та продюсер електронної музики. Справжнє ім'я Дмитро Авксентьєв. Окрім власної музичної кар'єри, він також працює над саундтреками для кіно, реклами, різноманітних шоу та показів. Також Koloah був першим учасником Cxema x Boiler Room із України, грав на фестивалях Brave Factory, Strichka, Next Sound. До війни організовув вечірки Groove Operator.