Найбільший в Україні: коли в Києві відкриють ТРЦ Blockbuster Mall (фото)

1 грудня цього року в столиці відкриють ТРЦ Blockbuster Mall, який стане найбільшим торгово-розважальним центром в Україні. Про це повідомляється на сайті консалтингової компанії NAI Ukraine.

ТРЦ Blockbuster Mall знаходиться на проспекті Степана Бандери, поруч з розважальним центром «Блокбастер». Точніше, торгово-розважальний центр буде його продовженням. Формат ТРЦ Blockbuster Mall передбачає, що відвідувач зможе в одному місці задовольнити всі свої потреби — від покупок до розваг.

Загальна площа ТРЦ складе 450 000 квадратних метрів. Паркінг центру розрахований на 7000 машиномісць. Щодо магазинів, то в ТРЦ Blockbuster Mall відкриється найбільший супермаркет «Сільпо», орієнтований на середній клас. Також тут будуть працювати бутики майже всіх найбільш популярних брендів, в тому числі бренди преміум-класу, а також українські бренди, дитяча мода, спортивні товари, магазини техніки тощо.

«Blockbuster Mall однозначно стане № 1 за відвідуваністю. Цьому сприяє вигідне місце розташування та унікальний tenant mix (склад орендарів — прим.). У ТРЦ будуть представлені усі бренди, включаючи найпопулярніші магазини fast fashion, але у більш нових форматах і на великих площах, ніж вони представлені в інших торгових центрах країни. Коли відкриються обидві черги, сумарна пропозиція ритейлу в ньому буде вдвічі більшою, ніж пропозиція, наприклад, у ТРЦ Ocean Plaza», — розповів генеральний директор NAI Ukraine Віталій Бойко.

Обіцяють, що рекордно великим буде й фудкорт: на ньому розташуються понад 40 ресторанів, які будуть задовольняти запити всіх відвідувачів. А зона розваг у новому ТРЦ разом з РЦ «Блокбастер» буде більшою, ніж загальна площа ТРЦ Sky Mall.

Що стосується інфраструктури, то зараз ведеться будівництво під'їзної дороги, а також будуються мости та розв’язки. У Blockbuster Mall побудують кілька зручних заїздів, а над дорогою зведуть міст для пасажирів громадського транспорту.

Раніше стало відомо як буде виглядати ТРЦ Ocean Mall на Либідській площі.