В який день у липні у Києві не вимикатимуть світло

10 липня 2024 року у Києві не вимикатимуть світло протягом усього дня. 11 липня стабілізаційних відключень не буде на Київщині.

Про це повідомили в "Укренерго".

В один з днів, з 9 по 24 липня, в кожній області України вимірюватимуть реальне споживання електроенергії, тому графіки відключення не застосовуватимуть. В інші дні обмеження споживання відбуватимуться згідно з графіками.

В який день у липні у Києві не вимикатимуть світло протягом дня: датаНаголошується, що коли в одній області світло не вимикатимуть протягом дня, в інших обмеження можуть збільшити. 

За словами енергетиків, такі виміри проводяться щороку. Вони допомагають чітко прогнозувати режими роботи енергосистеми країни та забезпечити більш рівномірний розподіл по потужності між регіонами.

"Завдяки таким вимірам Диспетчерський центр "Укренерго" зможе побачити, як поводяться споживачі, маючи постійний доступ до електроенергії. Ми зможемо визначити, скільки саме зараз, влітку, споживає кожна область без застосування обмежень, і скільки кожній області потрібно електроенергії для життєдіяльності", — наголошують в енергетичній компанії.

Проте в разі повторних масових обстрілів енергетичної інфраструктури, проведення режимних вимірів перенесуть до стабілізації ситуації.

Нагадаємо, 5 липня графіки відключень на Київщині застосовуватимуть впродовж всієї доби.

Кияни просять не вмикати сирену під час відбою повітряної тривоги: петиція