Стало відомо, коли у київському метро зникне Wi-Fi

Стало відомо, що безкоштовний Wi-Fi у столичному метро зникне вже цього літа. Про це повідомляє сайт 44.ua з посиланням на голову Департаменту економіки та інвестицій Наталю Мельник.

Повідомляється, що провайдер має демонтувати і вивезти все обладнання з территорії метрополитену до 1 липня цього року.

«Відповідно до умов інвестиційного договору, в разі його дострокового розірвання інвестор зобов'язаний демонтувати і вивезти з території київського метрополітену майно, яке знаходиться в його власності, протягом шести місяців з дати припинення дії договору (до 1 липня 2018 року)», — повідомила чиновниця.

Договір з попереднім інвестором проекту, компанією «Москито Мобайл», було розірвано через невиконання фірмою взятих на себе зобов'язань. Питання про залучення нового інвестора для створення у метро мережі Wi-Fi наразі не розглядається.

Договір про будівництво Wi-Fi  в столичному метро був укладений з компанією ще у 2014 році. Інвестором проекту стало ТОВ «Москито Мобайл», однак через три роки через брак фінансів будівництво Wi-Fi  було призупинено.

Ми вже розповідали, що столичні чиновники планують оголосити новий тендер на будівництво безкоштовного Wi-Fi у метро Києва.