Коли і наскільки подорожчає проїзд в громадському транспорті

Вартість проїзду в київському громадському транспорті, ймовірніше за все, виросте вже влітку цього року. Про це в ефірі «Громадського радіо» розповів секретар постійної комісії Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами Андрій Задерейко.

«Комунальні підприємства подали до фінансового плану свій прогнозований тариф. Він складав 8 гривень. Зараз це не прийнято. Чи можливе підвищення вартості? Можливе. Обґрунтований тариф 8 гривень, але ми знаємо, що практично у всьому світі громадський транспорт дотується з міських або державних бюджетів», — розповів він і додав, що заяву на перерахунок тарифів подали «Київпастранс» та «Київський метрополітен».

За словами Задерейка, ймовірніше за все, ціни на проїзд в транспорті в цьому році зростуть до 5 гривень. Згідно з фінпланом та прогнозами, підвищення вартості проїзду має відбутися у липні цього року, проте остаточне рішення буде прийматися в травні-червні.

«Я вірю в те, що ми просто збільшимо дотації з міського бюджету для цих комунальних підприємств. Я сподіваюся, що подорожчання для населення буде до гривні, тобто вартість зросте до 5 гривень», — додав чиновник.

Нагадаємо, що кияни пропонують перетворити колишній автобусний парк на музей транспорту.