Клуб Bel étage продовжить роботу як концертний майданчик

Популярний столичний клуб Bel étage, котрий нещодавно повідомив про своє закриття, продовжить роботу під управлінням Concert.ua.

Про це повідомляється на сторінці Concert.ua.

У той же час, Café L'Etage, яке знаходиться у тому ж приміщенні, припинило свою роботу. Обидва заклади знаходилися в одній будівлі на вулиці Шота Руставелі. Контракт між власником будівлі і орендарем припинив дію. Замість Café L'Etage відкриється інший ресторан. Клуб Bel étage продовжить свою роботу, проте назва закладу може змінитися.

«Києву не вистачає якісних майданчиків для концертних, театральних, корпоративних і бізнес-заходів. Слідом за закриттям Sentrum новина про припинення роботи Bel étage в середовищі організаторів подій викликала сум і розмови про кризу. Як квитковий оператор ми розуміємо, що від закриття ще одного "тисячника" постраждають і організатори, і артисти, і корпоративний сектор, і, звичайно, глядачі. Тому пропозицію про оренду Bel étage і порятунок його від долі перетворитися в офіси, ми прийняли із задоволенням», — заявив керівник Concert.ua Дмитро Феліксов.

Раніше ми розповідали, що «Рошен» хоче заборонити «Ашану» випускати «Київський торт».