Кличко зустрівся з Джамалою і пообіцяв їй звання "Почесний громадянин Києва"

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся зі співачкою Джамалою, яка перемогла у пісенному конкурсі Євробачення-2016. Про це повідомляє прес-служба мера Києва.

Віталій Кличко привітав Джамалу і відзначив, що перемога, яку вона виборола, сьогодні вкрай важлива для України. Він подякував співачці за ті емоції, які вона подарувала своїм співвітчизникам і багатьом глядачам в інших країнах світу. "Усі мої друзі і знайомі, коли дізналися, що я с тобою сьогодні зустрінуся, передавали величезні вітання і щиру подяку! Передаю її і від усіх киян", - зазначив Кличко.

Мер сказав, що ініціюватиме, аби Київрада на найближчих засіданнях ухвалила рішення про присвоєння Джамалі звання “Почесний громадянин міста Києва”.

Віталій Кличко і Джамала також обговорили проведення Євробачення в 2017 році. "Я радів цій перемозі двічі - і як глядач та патріот, і як мер столиці. Бо кращого промоушену для країни і міста складно придумати", - сказав Кличко. Мер столиці відзначив, що Київ повинен гідно підготуватися, щоб на високому рівні провести в наступному році конкурс Євробачення. "Ми чули, що ще деякі міста заявили про бажання прийняти в себе цей пісенний конкурс. Але, хочу зазначити, що столиця - найпристосованіше для такого рівня заходів місто", - наголосив Київський міський голова.

Мер відзначив, що у Києва вже є досвід проведення цього конкурсу (в 2005-ому у місті відбувалося Євробачення); столиця має найрозвиненішу інфраструктуру, кількість готелів, транспортне сполучення, вибір майданчиків для організації і проведення конкурсу; в аеропорти Києва відбуваються регулярні рейси з усіх європейських країн.

"Тому, ми вже розпочинаємо підготовку до Євробачення", - сказав Віталій Кличко.

Він також запропонував Джамалі виконати гімн України перед боєм Володимира Кличка з Тайсоном Ф'юрі, який відбудеться 9 липня в британському Манчестері. "Ти виконувала гімн перед боєм Володі з Повєткіним у Москві. І цього разу це було б дуже символічно, я вважаю", - зазначив мер Києва. Джамала сказала, що це було б для неї за честь.