Кличко: «Жодних дозволів на розміщення кафе в Будинку профспілок міська влада не давала»

Столична влада не давала жодних дозволів на розміщення будь-яких кафе у Будинку профспілок і звернулася до правоохоронних органів, щоби вони вжили відповідних заходів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в коментарі журналістам, передає прес-служба КМДА.

«Будинок профспілок не є комунальною власністю міста Києва. Жодних дозволів на розміщення кафе у Будинку профспілок київська адміністрація не давала. Якщо немає дозволів – ми звертаємося до правоохоронних органів, щоби вони відреагували. Ми написали відповідне звернення і правоохоронці повинні вжити необхідних заходів», – зазначив Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що київська адміністрація працює виключно в рамках закону і вимагає від кожного, хто хоче займатися бізнесом у Києві, також дотримуватися законодавства і відповідних правил.

Відповідаючи за запитання щодо спроб комерціалізації площ Будинку профспілок, мер підкреслив: «Я виходив з пропозицією, що в Будинку профспілок потрібно зробити музей Майдану. Ця будівля була серцем Майдану, там багато подій відбувалося, там розміщувався штаб. Мені здається, це гарна ідея», – сказав Віталій Кличко.