Кличко: Велосипедно-пішохідний міст в Києві будується за найсучаснішими технологіями

Мер Києва Віталій Кличко відвідав у німецькому місті Гельзенкірхен завод компанії Bridon-Bekaert — відомого у світі підприємства, що виробляє всі види промислових сталевих тросів. Про це повідомляє прес-служба мера Києва.

Сьогодні на заводі закінчують виготовляти на замовлення Києва ванти (троси) для пішохідно-велосипедного мосту, що зводять у столиці України.

«Я подивився, як триває робота над тросами, які нам необхідні для нового пішохідного мосту та провів переговори з керівництвом німецької компанії щодо нашої подальшої співпраці. Вже наступного тижня ванти будуть готові, і їх відправлять до Києва», — відзначив Кличко.

Також веде переговори про виготовлення на заводі в Німеччині вантів підрядник, що будує Подільсько-Воскресенський мостовий перехід у Києві.

«Для нас важлива співпраця і довіра таких всесвітньо відомих компаній до Києва, як до надійного партнера. — Щоб на об’єктах, які будуємо, ми застосовували найкращі технології, найякісніше обладнання», — сказав мер столиці.

Компанія Bridon-Bekaert має сьогодні 16 виробничих підприємств у різних містах світу. І є одним з найпотужніших виробників всіх видів промислових сталевих тросів: для нафтової та газової промисловості, для будівництва об'єктів інфраструктури.

Німецький завод Bridon-Bekaert раніше виробляв і конструкції для НСК «Олімпійський» у Києві, який реконструювали перед Євро-2012.