Кличко: "Сьогодні Київрада повинна ухвалити зміни до бюджету столиці та програми соціально-економічного розвитку на 2017 рік"

На сьогоднішньому засіданні депутати Київради мають ухвалити зміни до бюджету столиці і до програми соціально-економічного розвитку на 2017 рік. Йдеться про фінансування програми "Безпечна столиця", "Євробачення-2017", сферу охорони здоров’я, будівництво Подільського мостового переходу через Дніпро та інші важливі напрямки. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради.

"Сьогодні Київрада повинна ухвалити зміни до бюджету столиці на 2017 рік. Це важливі рішення, оскільки, зокрема, йдеться про кошти на міську цільову програму профілактики та протидії злочинності "Безпечна столиця". А також про фінансування заходів із організації і проведення конкурсу "Євробачення", — зазначив Віталій Кличко.

Мер Києва зауважив, що задля проведення пісенного конкурсу на високому рівні пропонується збільшити поточні видатки загального фонду бюджету столиці за рахунок залишків бюджетних коштів департаменту культури КМДА на початок року. І надати до Держбюджету України субвенцію з бюджету міста Києва на суму 165,4 млн грн.

"У змінах до бюджету пропонується і збільшення видатків на заклади охорони здоров’я столиці: на медикаменти, спецодяг для медперсоналу швидкої допомоги, програму "Здоров’я киян" (368,8 млн грн)", — підкреслив Віталій Кличко.

Також, зауважив Київський міський голова, збільшення видатків передбачене й на підвищення окладів педагогічних працівників шкіл естетичного виховання, які фінансуються з бюджету столиці (понад 36 млн грн).

"Ми маємо внести зміни й до програми соціально-економічного розвитку. Вони вносяться в зв’язку з необхідністю включення субвенції, передбаченої у Держбюджеті на 2017 рік, на проведення робіт із створення та забезпечення функціонування центрів надання адмінпослуг у форматі "Прозорий офіс", — сказав мер Києва.

Видатки Державного бюджету передбачені й на реалізацію проекту з реконструкції і будівництва технологічної лінії з обробки та утилізації осадів Бортницької станції аерації.

"І додаткові кошти спеціального фонду бюджету столиці можемо та повинні спрямувати на будівництво Подільського мостового переходу через річку Дніпро", — наголосив Віталій Кличко. І закликав депутатів Київради відповідально поставитися до цих важливих для розвитку міста та для киян питань.