Кличко проїхався з киянами в новому автобусному маршруті з Троєщини

Мер Києва Віталій Кличко разом з пасажирами проїхався з Троєщини до центру міста новим автобусним маршрутом №114 «Вулиця Милославська – залізничний вокзал Центральний». Про це повідомляє офіційний сайт КМДА.

Мер зазначив, що спільно зі Світовим банком столична влада розробляє нову концепцію транспортного сполучення в Києві. Зокрема, в її рамках за рекомендаціями експертів вже запустили новий автобусний маршрут №114 «Вулиця Милославська – залізничний вокзал Центральний» з метою забезпечення безпересадочного сполучення між Троєщиною та центром міста.

«Одна з проблем транспортної інфраструктури Києва – це те, що Троєщина опинилася відрізаною від зручного сполучення міським транспортом з центральною частиною міста. Тому ми зі Світовим банком вивчили потреби і запустили маршрут 114, щоб мешканцям Троєщини було зручно дістатися центру. І тепер за 52-54 хвилини з Троєщини можна доїхати до Центрального залізничного вокзалу. Я дорогою поспілкувався з людьми. Попит на цей маршрут є», – зазначив Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що важливо і надалі розвивати транспортну інфраструктуру, яка зв'язує Троєщину з центром міста. «Ми говоримо про Подільсько-Воскресенський міст і метро на Троєщину. Щоб вирішити цю проблему, насамперед, необхідно прибрати дискримінаційну норму, коли з київського бюджету вилучають 60% податків. Якщо б нам як мінімум зробили рівні умови з іншими регіонами, ми могли б за декілька років запустити метро на Троєщину за кошти київського бюджету», – підкреслив Київський міський голова.

Мер зауважив, що столична влада робить все, щоб у Києві було якомога більше сучасного комфортного громадського транспорту, щоб киянам було зручно добиратися у різні куточки міста.

На новому маршруті курсують 10 автобусів. Траса слідування автобусного маршруту № 114: «Вул. Милославська – просп. Володимира Маяковського – просп. Генерала Ватутіна – Московський міст – вул. Набережно-Рибальська – Гаванський міст – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Борисоглібська – вул. Братська – вул. Іллінська – Контрактова площа – вул. Сагайдачного – Володимирський узвіз – вул. Хрещатик – бульв. Тараса Шевченка – вул. Петлюри – залізничний вокзал Центральний».