Кличко презентував інвестиційний потенціал Києва на міжнародній виставці нерухомості MIPIM

Мер Києва відкрив стенд української столиці та представив інвестиційні проекти Києва на міжнародній виставці нерухомості MIPIM, яка відбувається в Каннах.

"Сьогодні ми представляємо тут столицю України — місто, яке втілює перетворення, розвивається і є надзвичайно перспективним для вигідних інвестицій. І підтвердженням цьому є те, що в минулому році — у порівнянні з 2015-м — прямі іноземні інвестиції в Київ збільшилися майже в 4 рази. 60% інвестицій в Україну зайшли саме в столицю", — наголосив Віталій Кличко.

За словами мера, столична влада спрямовує зусилля на модернізацію міської економіки та інфраструктури, залучаючи до цього інвесторів та бізнес, який мислить на перспективу. Пріоритетними сферами, куди місто вкладає кошти, є розвиток транспортної та житлово-комунальної інфраструктури, охорона здоров'я та освіта.

"Інвестуючи у Київ, ви інвестуєте в одне з найпривабливіших, найдинамічніших і найперспективніших міст Східної Європи. Ми запрошуємо усіх до співпраці та гарантуємо усіляку підтримку тим, хто долучиться до розбудови української столиці. І гарантом та захисником ваших інвестицій буде особисто мер міста", — підкреслив Віталій Кличко.

Міський голова зазначив, що у планах міста розвиток туристичного потенціалу та інфраструктури для туризму.

"Це і створення рекреаційних зон, місць для відпочинку, привабливих туристичних маршрутів. Оскільки Київ не тільки сучасна столиця, яка динамічно розвивається, а й історичне місто. Місто з особливою атмосферою і великою кількістю пам’яток", — додав Кличко.

Серед інвестиційних проектів, які Київ презентує на цьогорічній виставці MIPIM, будівництво cміттєпереробного заводу, транспортні проекти, проекти у сфері паркування, модернізація вуличного освітлення, створення індустріального парку "Київська бізнес-гавань" та інші перспективні для інвестування проекти.

MIPIM є однією з найбільших міжнародних виставок нерухомості. Цього року у ній беруть участь 23 тисячі учасників, серед яких інвестори та фінансові інституції, девелопери, архітектори, представники влади. На MIPIM представлять понад 1000 проектів у житловому будівництві, спортивній, комерційній, промисловій та логістичній нерухомості.

Також під час виставки в Каннах Віталій Кличко зустрінеться з мерами Лейпцига, Дюссельдорфа, Варшави, Познані та Праги. Крім того, запланована зустріч Віталія Кличка із держсекретарем Міністерства будівництва та збереження навколишнього середовища Німеччини Гюнтером Адлером.