Кличко підписав розпорядження про соціальне патрулювання у зимовий період


Фото: kievcity.gov.ua

На зимовий період, з 1 грудня 2016 року до 1 квітня 2017 року, у столиці організують соціальне патрулювання. Окрім того, на зазначений період буде створено міський оперативний штаб допомоги бездомним особам та координації соціального патрулювання у зимовий період. Керівником штабу призначено заступника голови КМДА Миколу Поворозника. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко, передає прес-служба КМДА.

Також до складу міського оперативного штабу увійшли заступник керівника міського оперативного штабу, директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов, представники 10-ти районних в місті Києві державних адміністрацій, Департаменту суспільних комунікацій, Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, Будинку соціального піклування, Департаменту соціальної політики, ГУ Національної поліції в м. Києві, Департаменту міського благоустрою, Департаменту охорони здоров’я, Департаменту патрульної поліції, Центру обліку бездомних громадян.

Затверджено відповідний план заходів щодо забезпечення діяльності виїзних бригад для здійснення соціального патрулювання у зимовий період. Зокрема, Департамент соціальної політики КМДА, Будинок соціального піклування, Центр обліку бездомних громадян визначать місця роботи виїзних бригад та затвердять графік їхньої роботи. Департамент охорони здоров’я забезпечить надання медичної допомоги бездомним особам у лікувальних установах.

Районні в м. Києві державні адміністрації та Департамент соцполітики створять на базі районних установ соціального захисту населення та територіальних центрів обслуговування пенсіонерів банки одягу та взуття для бездомних осіб. Також буде наповнений банк одягу у Будинку соціального піклування.

Окрім того, згідно з розпорядженням, на базі Будинку соціального піклування створять три виїзні бригади для здійснення соціального патрулювання на зазначений період. За несприятливих погодних умов Департамент соціальної політики збільшить до 30% кількість ліжко-місць у Будинку соціального піклування (вул. Суздальська, 4/6), Київському центрі соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, що не мають постійного місця проживання (с. Ясногородка).