Кличко перевірив готовність снігоприбиральної техніки до роботи взимку

Мер Києва Віталій Кличко оглянув дорожню техніку «Київавтодору», підготовлену до роботи в осінньо-зимовий період. І зазначив, що вона відповідає європейським стандартам. Про це повідомляє офіційний сайт КГГА.

«Київ – це європейська столиця. Тому комунальна техніка, зокрема снігоприбиральна, теж повинна відповідати європейським стандартам. Ми зараз подивилися на техніку для роботи в осінньо-зимовий період. Вона маневрена, якісна, комфортна і відповідає стандартам сучасної європейської столиці. І сподіваюсь, з цією технікою комунальні служби міста зможуть більш ефективно працювати і швидко та якісно прибирати вулиці», – зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив, що за кошти міського бюджету в період з грудня 2014 до жовтня 2015 року було придбано 67 одиниць техніки на суму 107,9 млн грн. Це різноманітна снігоприбиральна техніка, яка розкидає сіль і чистить дороги від снігу, зокрема, трактори.

 Крім того, мер зауважив, що столична влада ремонтує і стару комунальну техніку, щоб продовжити її термін експлуатації. Так, у 2015 році було відреставровано більше 20 одиниць імпортної техніки, що була в занедбаному стані.

«Ремонтуємо старі машини, знаходимо можливість продовжити їх термін роботи, щоб вони довше слугували. Наприклад, машини MAN – їм 21 рік, але технічний стан дуже хороший. Тож можемо закуповувати також техніку, яку списують на Заході і яка перебуває у прекрасному стані. Вона надійна, ефективна і ще років 10 слугуватиме», – підкреслив Віталій Кличко.

 Мер зазначив, що столична влада робить усе, щоб сніг взимку не створював особливих незручностей і перешкод для киян при пересуванні містом.

«Ми готові до зими, техніка готова. Сподіваюся, що наслідки негоди, якщо вона буде, ми зможемо ефективно і швидко подолати», – зазначив Віталій Кличко.