Кличко ознайомився з проектом розвитку столичної медицини

В Києві запустять пілотний проект із розвитку медицини. Він стартує у Подільському районі, а згодом пошириться на всі райони міста. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентації проектів розвитку медицини в столиці.

"Коли ми звертаємося до лікаря, ми розраховуємо отримати якісну медичну допомогу. Щойно ми побачили, які нові проекти із застосуванням новітніх технологій втілюватимуться у медичній галузі столиці. Протестували, як працює електронна черга і сервіс вибору лікаря. Наше завдання — зробити так, щоб ці проекти якомога швидше почали реалізовуватися і працювати в усіх медзакладах столиці. Щоб кожен киянин переконався, що зміни у медичній сфері відбуваються", — зауважив Віталій Кличко.

Мер також відзначив переваги нової електронної медичної системи, яка вже в січні стартує у пілотному режимі в Подільському районі столиці. Завдяки їй пацієнт матиме можливість швидко знайти та вибрати лікаря, записатися на прийом онлайн, вона гарантує відсутність черг, доступ до призначень лікаря і миттєві результати аналізів.

"Сучасні технології дають додаткові можливості. Це, зокрема, можливість без черг записатися онлайн до лікаря чи отримати консультацію. Ми беремо найкращі приклади, які працюють у всьому світі, і втілюємо їх у Києві, щоб вони ефективно працювали в нашому місті. І нам допомагають міжнародні організації, фахівці та інвестори", — підкреслив київський міський голова.

За словами мера, якщо проект добре себе зарекомендує, згодом його поширять на всі райони міста.

"Наше завдання — зробити так, щоб у Києві надавали якісну і сучасну меддопомогу. Вже є лікарні, де пацієнти не сидять годинами в коридорах, де діє електронна черга. Треба навчити людей користуватися цим сервісом. Це зручно, це економія часу, — говорить Віталій Кличко. — Ми сьогодні робимо все, щоб сфера медобслуговування в столиці змінювалася. Ми передали 100 нових автомобілів Ford Fiesta медичним установам столиці. Ми знайшли кошти в бюджеті, щоб доплачувати надбавки до зарплати кожному працівнику медичної сфери. Це наша позиція: медичні послуги повинні бути доступні кожному киянину незалежно від фінансового стану чи статусу", — наголосив мер Києва.