Кличко на Українському сніданку у Давосі: "Торгів щодо територіальної цілісності України бути не може!"

Україна свій вибір зробила, свій шлях визначила. І відстоюватиме свою державність, буде втілювати необхідні реформи, аби успішно цей шлях подолати. У нашої країни немає іншої альтернативи, крім процесу європейської і євроатлантичної інтеграції. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в коментарях журналістам у Давосі перед початком Українського сніданку.

"Я сьогодні тут для того, аби і надалі доносити позицію — і мою особисту як політика та громадянина, і української влади, — що в України немає іншої альтернативи, крім процесу європейської і євроатлантичної інтеграції, — зазначив Віталій Кличко. — Сьогодні лунають дискусії щодо того, аби "поміняти" Донбас на Крим, озвучуються інші "ідеї". Але я переконаний: ніяких торгів щодо територіальної цілісності України бути не може! І це ключова позиція", — наголосив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що необхідно сьогодні доносити до європейських та американських політиків пріоритети і позицію України, її влади. І для цього треба використовувати усі можливі майданчики. В Українському сніданку в Давосі взяли участь колишній прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, екс-міністр оборони США Роберт Гейтс, міністр закордонних справ Данії Крістіан Йенсен, колишній генсек НАТО та прем’єр Данії Андерс Расмуссен, екс-президент Польщі Александр Квасневський, інші українські та європейські політики.

Сьогодні у Давосі Віталій Кличко візьме участь у заході, який традиційно влаштовує американське видання Washington Post і на який збираються лідери з усього світу в сфері політики, фінансів, медіа і технологій.