Кличко: "На базі київської лікарні № 6 буде створена лікарня швидкої допомоги на правому березі"

На базі Київської міської клінічної лікарні №6 буде створена лікарня швидкої допомоги на правому березі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції у КМКЛ №6.

"У Києві сьогодні одна лікарня швидкої допомоги, яка розташована на лівому березі і надає ургентну допомогу мешканцям усієї столиці. І правильно буде створити лікарню швидкої допомоги й на правому березі. У лікарні №6 є усі можливості для цього і всі фахівці. Тож ми ухвалили рішення про створення на її базі лікарні швидкої допомоги", – зазначив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що вже почались передпроектні роботи щодо будівництва і будуть виділені гроші з бюджету, щоб приступити до будівництва.

Планується, що лікарня прийматиме ургентних хворих Солом’янського, Святошинського та Голосіївського районів (загалом близько одного мільйона киян).

Мер зауважив, що клініка – це не тільки приміщення, а перш за все персонал і високотехнологічне обладнання. І оглянув новий комп’ютерний томограф, який місто за бюджетні кошти придбало для КМКЛ №6.

"Ми закуповуємо найсучасніше обладнання, щоб надавати якісний сервіс. Адже технології у медицині – це пріоритет. Потреба в такому обладнанні дуже висока. Томограф працюватиме 24 години на добу. Кожен киянин зможе отримати сервіс безкоштовно за рахунок міста", – зауважив Віталій Кличко.

Томограф дозволяє провести огляд головного мозку, судин голови та органів грудної клітини. Зараз персонал КМКЛ №6 проходить навчання на комп’ютерному томографі, а вже з наступного тижня розпочнеться прийом пацієнтів.