Кличко: "Ми боремося з незаконними МАФами прозоро, публічно і відкрито"

Столична влада робить все відкрито, публічно і прозоро, зокрема й у боротьбі з незаконними МАФами. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу NewsOne.

"Боротьба з незаконними МАФами триває. Віталія Кличка дехто звинувачує, що він нібито знищує малий і середній бізнес. А ми наводимо лад, адже незаконні МАФи руйнують законний малий бізнес, — зазначив мер Києва. — Ми демонтуємо ті кіоски, які не мають дозволів, не сплачують податки в бюджет міста, які підключаються незаконно до електромережі і псують зовнішній вигляд нашого міста, які заважають людям, стоять на "червоних лініях", — наголосив Віталій Кличко.

Він зауважив, що столична влада робить все для того, щоб малий і середній бізнес працювали офіційно.

"Заходьте на сайт КМДА. Там у відкритому доступі є затверджена схема розміщення МАФів. Ви можете побачити всі МАФи, які стоять законно, які сплачують у бюджет, і незаконні, які будуть демонтовані. Ми робимо все прозоро, відкрито й публічно. Це ключова складова у боротьбі з корупцією. Щоб не було спекуляцій, мовляв, когось знесли, а когось поставили­", — підкреслив київський міський голова.