Кличко: "Київ сьогодні – одне з найпривабливіших і найперспективніших міст Східної Європи"

Столиця України сьогодні – місто, яке динамічно розвивається, одне з найпривабливіших і найперспективніших міст Східної Європи. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час саміту мерів та політичних лідерів, на якому були присутні представники 21 країни і де обговорювали основні сфери та напрацювання, які сьогодні роблять світові міста привабливими. Захід відбувся на міжнародній виставці нерухомості MIPIM, що відкрилася у вівторок у Каннах.

"Ми як політичні лідери намагаємося змінити наші міста, зробити їх комфортними для мешканців і привабливими для інвесторів та бізнесу. І дуже корисно, коли відбувається такий обмін думками, досвідом між мерами різних міст світу. На MIPIM міста презентують проекти в сфері нерухомості, втілення яких важливе для їхнього подальшого розвитку і привабливості. Тобто йдеться про партнерство тих, хто інвестує в міську нерухомість, і муніципальної влади, яка створює комфортні умови для мешканців міста та туристів. Особливо цікаво для мене сьогодні було почути про поєднання архітектури із цифровими технологіями. Те, як ми можемо змінити середовище, інформуючи, розважаючи і дивуючи. Київ сьогодні активно працює над створенням громадських просторів, над популяризацією і розвитком знакових історичних місць, які роблять наше місто особливо привабливим. Ми залучаємо допомогу інвесторів та створюємо прозорі умови для їхньої роботи. І ми зацікавлені в успішному досвіді інших міст", – зауважив мер Києва після дискусії з колегами.

MIPIM є однією з найбільших міжнародних виставок нерухомості. Цього року у ній беруть участь 23 тисячі учасників, серед яких інвестори та фінансові інституції, девелопери, архітектори, представники влади. На MIPIM представлять понад 1000 проектів у житловому будівництві, спортивній, комерційній, промисловій та логістичній нерухомості.

На цьогорічній виставці буде представлений стенд міста Києва, який у середу відкриє Віталій Кличко.

Також на MIPIM заплановані зустрічі мера Києва з держсекретарем Міністерства будівництва та збереження навколишнього середовища Німеччини Гюнтером Адлером, мерами Варшави, Лейпцига, Дюссельдорфа та Праги і представниками міжнародного бізнесу.