Віталію та Володимиру Кличкам під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі вручили спеціальну нагороду "За успішне багаторічне просування позитивного образу України в світі». Про це повідомляє прес-служба мера Києва.

Відзнаку брати отримали в Ukraine House Davos, де відбулося спілкування і дискусія з Віталієм і Володимиром Кличками на тему «Яким чином спорт формує особистість майбутнього політика, підприємця чи громадського діяча?».

«Ми обидва — і я, і Володимир —  щодня долаємо виклики в своїй роботі, у своїй нинішній, вже не спортивній, діяльності, — відзначив Віталій Кличко. — І мені можуть закидати, що я — не Цицерон, не дуже красиво говорю. Але мені байдуже на оцінки того, як я говорю. Головне — як оцінюють те, що я роблю. Важливий результат справи, а не слів. Як і в спорті», — пожартував Віталій Кличко.

Мер відзначив, що вдячний брату за підтримку. «Секрет успіху — ми сильні разом. Завжди єдиним фронтом — ми вдвічі сильніші», — сказав Віталій Кличко.

Володимир відзначив, що вони з братом після спорту почали кар’єру після кар’єри. Кожен свою. «Мій брат — дуже зайнята людина. Зараз він — мер Києва та увесь свій час приділяє цій роботі. Політична кар'єра для нього — це великий виклик. Але як в спорті він себе зробив сам, так і в політиці робить», — сказав Володимир Кличко.

Також Віталій і Володимир Клички взяли участь в Українському сніданку в Давосі, де цього року обговорювали проблеми й виклики для України в контексті основної теми форуму «Створення спільного майбутнього в світі, що змінюється».

Також мер Києва візьме участь у заході, який традиційно організовує американське видання Washington Post і на якому збираються лідери з усього світу в сфері політики, фінансів, медіа і технологій.

«Зараз багато хто думає, і лунають такі думки, що Європа і світ втомилися від підтримки України. І є намагання, лунають пропозиції зняти санкції з Росії. Але ж питання, яке стоїть на кону, — це демократичні цінності та конструкція світової безпеки. І якщо ми почнемо заплющувати очі на це питання, то тоді нам доведеться говорити не про економіку, не про розвиток, а про виживання світу в дуже непростих умовах і ситуації, — відзначив Кличко. — Тому на всіх зустрічах я наголошую на необхідності підтримки України. Бо це питання сьогодні — одне з найважливіших для світової політичної еліти. Це питання підтримки не влади чи опозиції. Це питання підтримки країни, яка показала, що готова боротися за свій європейський вибір, за демократичні, європейські цінності. І яка сьогодні це доводить ціною життів своїх кращих патріотів», — наголосив Віталій Кличко в коментарі журналістам.