Вікторія Онопрієнко здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики

Киянка Вікторія Онопрієнко здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики в Азербайджані. Для України це перше золото в індивідуальних змаганнях на ЧЄ за 18 років, повідомили на каналі Національного олімпійського комітету України.

"На найвищу сходинку п'єдесталу пошани чемпіонату Європи з художньої гімнастики у Баку зійшла наша грація Вікторія Онопрієнко, здобувши таким чином першу у кар'єрі особисту нагороду першості континенту, й одразу найвищого ґатунку!",  зазначають в комітеті.

Вікторія Онопрієнко здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи 2023 з художньої гімнастики

19-річній киянці вдалося обійти усіх супротивників у вправах з обручем. За свій виступ під музику з опери "Кармен" вона отримала 33,250 бали. На другому місці опинилась представниця Ізраілю, яка не змогла випередити українку — Вікторія випередила спортсменку на 0,65 бала.

Готувала Вікторію Онопрієнко Вікторія Дерюгіна, президент Федерації художньої гімнастики України.

Раніше ми писали, що 21-річний українець Дмитро Котовський виграв "золото" Кубка світу з лижної акробатики.