Киянка присвятила Троєщині відверту фотосесію (фото)

Киянка Дарина Придибайло-Пащенко створила відвертий арт-проект "Тріщина", що присвячений столичній Троєщині. Про це пише Сultprostir.

Проект складається з відео-, аудіо- та фотодокументації перформансу, а локацією для його презентації стала домашня галерея "Квартира 14". На фотографіях автор позує оголеною на тлі троєщинських пейзажів. Знімала її художниця Аня Зур.

Дарина жила на Троєщині з 1990 року, проте багато переїжджала до інших районів. В 2011-му вона остаточно переїхала до Берліну.

"Під час одного зі своїх приїздів я зрозуміла, що в мені сидить ненависть до Троєщини. Більш того, я ненавиділа себе за те, що тут живу. Мене дратувало, коли хтось запитував, звідки я, і соромилась говорити таксистам, куди мені їхати... Після тривалої відсутності вдома мені вдалося трохи розібратися у своїх почуттях по відношенню до Троєщини: я зрозуміла, що тут є якась тривога, непроговореність, лакуна — її я позначила "тріщиною", — розвовіла Дарина. 

Тож проект "Тріщина" — це її спроба розібратися зі своїми почуттями до Троєщини. Проект став моментом примирення з цим житловим масивом.

"Я б хотіла зруйнувати стереотипи, якими овіяний цей район, доторкнутися до його справжнього життя, показати, скільки тут різних людей, чиї історії повинні бути почутими. У мого проекту є ще й соціальна місія: можливо, у мене вийде підштовхнути людей стати більш активними хоча б для того, щоб на Троєщину нарешті провели метро", — додала Дарина.