Киянин розповів, що його друг потрапив до лікарні після затримання поліцією

Увечері в середу, 16 січня, в центрі Києва поліцейські затримали чоловіка, запідозривши, що він знаходиться в стані наркотичного сп’яніння. А через деякий час затриманий при загадкових обставинах потрапив до лікарні.

Про це розповів його друг Aleksandr Dimniy на своїй сторінці у Facebook.

За словами Олександра, вони з Кирилом Сплодителем йшли Хрещатиком, коли їх зупинили поліцейські. Вони начебто запідозрили чоловіків в тому, що вони знаходяться в стані наркотичного сп’яніння. Кирило погодився пройти медичне освідування і пішов за поліцейськими.

«Перед тим як його відвезли, він подзвонив мені та сказав, що від нього вимагають гроші. Його відвезли до Шевченківського РУВС на вулицю Прорізну, 12а. З його номера телефонували мені поліцейські, нібито все нормально. Я прочекав біля його автомобіля півтори години, весь час йому телефонуючи. Останній раз, зателефонувавши, я дізнався, що він знаходиться на Прорізній. Після зв’язок зник», — розповів Олександр.

Приїхавши додому, Олександр почав телефонувати до РУВС. У відділенні поліції відповіли, що його друга забрала швидка допомога. Пізніше батькам Кирила, які приїхали до відділення, розповіли, що їхнього сина відвезли у відділення травматології Київської міської клінічної лікарні № 17.

У коментарі нашому виданню Олександр розповів, що його друга побили поліцейські, а зараз той перебуває у КПЗ на вулиці Прорізній.

«Його побили [у відділенні] поліцейські. Зараз він знаходиться на прорізний в КПЗ. Кажуть, що буде суд. Поки більше нічого не знаю», — розповів нам Олександр.

Також чоловік повідомив, що має зустрітися з батьком Кирила та адвокатом.

Раніше киянка розповіла, як поліцейські незаконно затримали її чоловіка за надуманими звинуваченнями.