Киянин просить покарати машиніста-лихача, який возить пасажирів по червоній гілці метро

На сайті Київради з'явилася петиція з вимогою покарати одного з машиністів, що працює на «червоній» гілці київського метро.

За словами автора звернення, нещодавно на червоній гілці з'явився машиніст, який дуже полюбляє розганятися на перегонах між станціями, а потім різко гальмувати. Внаслідок таких маневрів пасажири часто падають одне на одного або ж навіть на підлогу. Автор петиції прозвав цього машиніста «Капітан Гальмо».

«За штурвал одного з поїздів тут сідає людина, яка розганяє рухомий склад, забитий пасажирами, до максимальної швидкості, а потім різко тисне на гальма. Після цього традиційно підземний керманич дає пару секунд спокою, щоб всі змогли насолодитись ароматом гальмівних колодок, яким заповнюється тунель. І поїзд Капітана Гальмо знову бере розгін. Між двома станціями він встигає провести цей ритуал два-три рази», — йдеться у петиції.

Автор звернення закликає столичних чиновників знайти горе-машиніста та відсторонити його від роботи до публічного пояснення ним причин такої поведінки. На даний момент петиція набрала трохи більше 20 підписів з необхідних 10 тисяч.

Нещодавно ми розповідали, що киянин пропонує заборонити перейменування вулиць на найближчі сім років.