"Хто вбив Павла?": в столиці пройшла акція пам'яті відомого журналіста (фото, відео)

У столиці пройшла акція в пам'ять про вбитого рік тому Павла Шеремета. Колеги журналіста прийшли до Адміністрації президента, щоб отримати відповідь на питання, чому винних в загибелі їхнього колеги досі не знайшли. Про це повідомляє "Громадське".

"Рік без відповідей. Через рік після вбивства Павла Шеремета ми знаємо про виконавців і замовників рівно стільки ж, скільки в день вибуху. Президент Петро Порошенко взяв цю справу під особистий контроль. Керівники правоохоронних органів назвали це справою честі. Пустота і невідомість  найкраща оцінка їхнім словам",  написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат Мустафа Найєм.

З 8 ранку на місці загибелі Шеремета (на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка) стали збиратися друзі та колеги журналіста. Вони несли квіти і свічки. Грали пісні групи Dire Straits, яку любив Павло.

Фото: Колеги, друзі і шанувальники Павла Шеремета поклали квіти на місці його загибелі ("Українська правда")

Близько 9 ранку колона журналістів, шанувальників і друзів Шеремета попрямувала до Адміністрації президента, щоб вимагати розслідування його вбивства. Люді тримали в руках таблички з написом "Хто вбив Павла?" і такі ж написи залишали на асфальті столичних вулиць.

Фото: Учасники акції залишали на асфальті трафаретні надписи "Хто вбил Павла?" ("Українська правда")

Перед Адміністрацією президента чергувало з десяток нацгвардійців. До учасників акції з самої адміністрації ніхто не вийшов. Потім люди пішли до будівлі МВС, щоб поставити свої запитання тим, хто відповідає за розслідування.

До дверей Міністерства внутрішніх справ активісти прикріпили банер з написом "Хто вбив Павла?" і портретом Шеремета, а також виклали лампадками на асфальті знак питання.

Фото: До учасників акції вийшов представник МВС Артем Шевченко ("Українська правда")

До учасників акції вийшов представник МВС Артем Шевченко.

"Хто вбив Павла Шеремета? Відповіді в даний час немає, тому що цей злочин не розкрито. Слідство у даний час не має процесуальних підозрюваних. Крім того, слідство не може оприлюднити всі відомості, всі відео, саме щоб розкрити цей злочин", — сказав він.

За його словами, підозрюваних у вбивстві Шеремета поки немає.

 

Раніше повідомлялося, що журналісти провели власне розслідування вбивства Павла Шеремета.