Киянам пропонують поїхати на роботу на велосипеді

Асоціація велосипедистів Києва пропонує столичним офісним працівникам разом з колегами приєднатися до флешмобу «На велосипеді на роботу». Про це повідомляють організатори заходу.

Флешмоб «На велосипеді на роботу» відбудеться в п’ятницю, 13 квітня. На учасників чекають сніданок з кавою на Майдані Незалежності, фото на пам’ять і конкурси.

«Їзда на велосипеді не лише збільшує рівень гормонів щастя, підвищує життєвий тонус і продуктивність, але й покращує якість життя людей у місті. Для бізнесу це чудова можливість тімбілдінгу і створення позитивного корпоративного іміджу. Для міста створення умов для пересування велосипедом зменшує затори, шкідливі викиди в повітря та витрати на охорону здоров’я. Весняний день "Велосипедом на роботу" уже став доброю традицією, яка популяризує серед жителів Києва велосипед як вид транспорту», — пояснює директорка Асоціації велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.

Приїхати перед роботою на Майдан Незалежності можна як поодинці, так і з жителями свого району або ж разом з колегами. У конкурсі Best Corporate Team виберуть найчисленнішу корпоративну колону. Також відбудеться конкурс серед учасниць та учасників флешмобу на найкращий діловий костюм. Для участі в конкурсах необхідно зареєструватися за посиланням. До флешмобу можна долучитись онлайн у Facebook, поставивши фоторамку і обкладинку Bike to Work.

Також організатори опублікували програму заходу:

  • 7:00–07:30 — старт колон з різних районів Києва для тих, хто не хоче їхати поодинці;
  • 8:00–8:30 — зустріч усіх на Майдані Незалежності, ранкова кава, спілкування, музика;
  • 8:30–08:40 — обрання переможців конкурсів на найкращий діловий велосипедний «лук» та Best Corporate Team;
  • 08:40–08:45 — традиційне спільне фото;
  • 8:45–10:00 — дружнє спілкування за кавою.

Раніше повідомлялося, що в престижному районі Києва помітили «екстремальну» велодоріжку.