Китайська компанія CRBC побудує "під ключ" Велику кільцеву дорогу, магістраль "Нивки – Бровари" та розв’язку біля метро "Шулявська"

Китайська компанія China Road and Bridge Corporation (CRBC) має намір побудувати "під ключ" Велику кільцеву дорогу, магістраль Нивки — Бровари та розв’язку біля станції метро "Шулявська" в Києві. Про це повідомив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

"Компанія CRBC (CCCC) вразила своїм професіоналізмом і надзвичайним темпом роботи. Минулого тижня в столиці група фахівців із Китаю працювала над проектами, які були запропоновані у меморандумі про співробітництво з China Road and Bridge Corporation. За цей час ми побачили високий професіоналізм фахівців компанії, які демонстрували нові ідеї розвитку транспортної інфраструктури та одразу ж переходили до розрахунків. Я вперше бачу такий ентузіазм і працьовитість", — наголосив Ілля Сагайдак.

Відтак, місту було запропоновано за кошти китайської компанії провести техніко-економічне обґрунтування кожного проекту, в результаті якого одна з найбільших будівельних компаній у світі запропонує ці проекти реалізувати в найкоротші терміни, залучивши вигідне фінансування з Китаю. Велика група інженерів, проектантів і багатьох інших фахівців уже в середині лютого прибуде до Києва, щоб розпочати роботу над проектами та в стислі строки зробити пропозиції місту.

"Компанія з Китаю вразила ще й тим, що одразу після підписання меморандуму приступила до роботи, і ми вже побачили перші результати. Загалом, вони планують розбудувати столичну транспортну інфраструктуру на 1,5 мільярда доларів", — зазначив Ілля Сагайдак.