КіноСад "Життєлюб": в Гідропарку відкрився безкоштовний простір для розваг пенсіонерів (фото)

В київському Гідропарку відкрився безкоштовний хаб для людей похилого віку під назвою КіноСад "Життєлюб". Про це повідомляє "Новое время".

Тут пенсіонери зможуть дивитися кіно і спектаклі, відпочивати, розважатися, танцювати, займатися спортом і просто спілкуватися. Проект спрямований на привнесення в життя пенсіонерів нових вражень і позитивних емоцій.

Організатором КіноСаду "Життєлюб" виступив київський бізнесмен, письменник і засновник однойменного благодійного фонду Гарік Корогодський. Проект було реалізовано за підтримки КМДА. 

"Ми відчували потребу в цьому КіноСаді практично з самого початку нашої діяльності як клубу. Це була наша мрія", — говорить Гарік Корогодський.

Раніше ця територія була занедбаною, а тепер тут розбили клумби, встановили лавки і пандуси, відновили сцену, облаштували танцпол, глядацьку залу з диванчиками, безкоштовний бар з безалкогольними напоями, кінопроекторну, зону настільних ігор і багато іншого.

Дизайн КіноСаду виконаний у стилі ретро: тут є барвисті автомати з газованою водою, барна стійка, зроблена зі старого УАЗика, побутові прилади середини минулого сторіччя, крісла-качалки тощо.

Відвідувати КіноСад "Життєлюб" можна буде з квітня по жовтень, з п'ятниці до неділі з 17:30 і до пізнього вечора. Усі активності на території цього простору безкоштовні для пенсіонерів. Щодо людей молодшого віку, то вони зможуть відвідати цей розважальний майданчик тільки в супроводі своїх родичів або знайомих похилого віку.

Нагадаємо, що в Києві відкриється величезний "Паспортний сервіс".