"КіноСад Життєлюб": в Гідропарку відкриється хаб для пенсіонерів
Фото: хаб для літніх людей - "КіноСад Життєлюб" (Сьогодня)

3 серпня в столичному Гідропарку відкриється хаб для літніх людей - "КіноСад Життєлюб". Про це розповіла керівник благодійного проекту "Життєлюб" Тіна Михайловська, пише "Сьогодня".

Реконструювали старий Зелений театр, який 45 років не працював, був в муніципальній власності; встановили сцену, облаштували танцпол, зал для глядачів на 275 місць.

Все оформлено в ретро-стилі.

Тут є розмальовані автомати для газованої води, барна стійка зі старого УАЗа, фотопанно, прикрашене радянськими предметами побуту - феном, грілкою, лотком для яєць, креманки для морозива.

Поруч облаштували шахово-шашкову зону зі столиками з пеньків і незвичайними стільцями. Є тут зона "похитування" з кріслами-гойдалками.

"КіноСад Життєлюб" - це open-air hub для людей похилого віку - життєлюбів, і багатофункціональна платформа, яка об'єднує в собі і танцювальний майданчик, та кінозал під відкритим небом.

Нагадаємо, 27 липня в Києві пройшла презентація меценатського проекту з реставрації пам'ятки національного значення, яка внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО - церкви Спаса на Берестові, а також благоустрою прилеглої до неї території і території Спаського бастіону Печерської фортеці.